Children French Film Festival

Children French Film Festival

“Children French Film Festival” was first held in Ukraine on French Cultural Center (IFU) initiative during the New Year and Christmas holidays at the turn of the 2010 and 2011. The program of the first series of the Festival included 8 children’s movies produced in France.
The festival combines both entertaining and educational goal. Therefore, the program consists of films in which there is no violence, so-called “kind” children films. Along with their heroes young viewers experience adventures and learn to understand the eternal human values. In our rapid times it is extremely essential to educate the younger generation, teaching them good.
The festival took place in ten cities in Ukraine.
In the future the festival is going to become annual and expand geographically.
So, we are sincerely looking forward for new meetings with young viewers of Ukraine.
Kerity, home of fairy tales / Керіті: будинок казок
Виробництво: Франція, Італія 75хв.
Режисер: Анрi Хайдсік, Домінік Монфері / Henri Heidsieck, Dominique Monfery
Жанр: анiмацiя, казка, пригоди
Нат, якому 7 років, отримав у спадок бібліотеку старих книжок… оригiнальних книжок, якi є домiвкою казок. Там мешкає Аліса із Задзеркалля!! А в іншій – Кiт у чоботях! І навіть Ciрий Вовк та Червона Шапочка тут! I вони справжнi!!! Але батьки продають бiблiотеку лахмітнику, а Зла Фея зменшує Натанієля до розмiрiв книжкових героїв! Щоб врятувати від зникнення своїх маленьких друзів та історії, в яких вони мешкають, Нат долає свої слабкості, зіштовхується з велетнем-людожером та б`ється з морськими крабами, які зараз для нього, як i все навкруги, – просто велетенськi!
Go West, a Lucky Luke Adventure / Щасливчик Люк. Мандрівка на Захід
Виробництво: Франція, 87хв.
Режисер: Олив’є Жан Марі / Olivier Jean Marie
Жанр: анiмацiя, комедія, пригоди, вестерн
Нью-Йорк,1855 рік. Вже не вперше жива легенда Дикого Заходу Лакі Люк конвоює до суду злочинців – чотирьох братів Далтонів. І, знову ж таки, не вперше Далтони втікають та грабують банки, лишаючи по собі руїни та хоас. Втікаючи від копів, грабiжники ховають свої трофеї у фургоні наївних іммігрантів, які мають дістатися до Каліфорніі. Ковбой Люк погоджується провести їх на захід, та заразом доставити Далтонів у в’язницю. Але у тих на думці зовсім інше, вони розроблять план, як повернути награбоване назад …
U / У
Виробництво: Франція, 78хв.
Режисери: Серж Елісальд, Грегуар Золотарьоф / Serge Élissalde, Grégoire Solotareff
Жанр: анiмацiя, казка
Одноріг на ім`я У з`явилась, щоб захищати, заспокоювати Мону – маленьку принцесу, та зробити її щасливою. У стає подругою Мони, якій принцеса довіряє всі таємниці; вони стають нерозлучні… Мона зростає й перетворюється на дуже вродливу принцесу. В цей час в лісі з`являється родина Веве – створіння, сповнені радощів, музики, веселощів й фантазій. Мона відчуває потяг до музики та гітариста Кульки. Але якщо вона знайде своє щастя – то чи потрiбна їй У, єдина мета iснування якої – щастя подруги ?
Azur & Asmar / Азюр та Азмар
Виробництво: Франція, Бельгія, Італія, Іспанія, 99хв.
Режисер: Мішель Осело / Michel Ocelot
Жанр: анiмацiя, пригоди
Немов рідні брати, зростали Азур та Азмар. Доля розлучила друзів, але вони не забули щастя свого дитинства й казок про далеку країну мрій , про яку колись розповідала їм годувальниця. Ставши дорослим, сильний та розумний Азур відправляється на пошуки тієї загадкової країни, де живе могутня Фея Джинів. Казка дитинства привела в ці ж самі краї й хороброго Азмара, який так само – вирішив відшукати Фею, незважаючи на всі небезпеки цієї чарівної країни, де зустрілись день та ніч, де щастя та любов – на волосинці від смерті …
Kirikou and the Sorceress / Кіріку та чаклунка
Виробництво: Францiя, Бельгія, Люксембург, 74хв.
Режисер: Мішель Осело / Michel Ocelot
Жанр: анiмацiя, пригодиЗа мотивами казок народів західної Африки. 11 нагород міжнародних фестивалів дитячого та анімаційного кіно
В маленькому селі, десь в Африці, народився хлопчик на ім`я Кіріку. Це був незвичайний хлопчик: щойно народившись, він вже вмів розмовляти та ходити, а найголовніше – дуже добре знав, чого він хоче. Мати розповіла йому про злу чаклунку, яка висушила їх криницю та знищила усіх чоловіків із села, окрім його дядка. Хоробрий малюк вирішує супроводжувати останнього вояку дорогою вогняних дерев на вирішальну битву з чаклункою …
King and bird / Король і птах
Виробництво: Францiя, 83 хв.
Режисер: Поль Грiмо / Paul Grimault
Автор оригiналу: Ганс Христiан Андерсен
Жанр: анiмацiя, пригодиНайбiльш вiдомий мультфiльм видатного французського режисера анiмацiйних фiльмiв Поля Грiмо, вiдзначений престижною кiнопремiєю iменi Луi Делюка.
За мотивами казки Ганса Христiана Андерсена «Чередничка та сажотрус».
Король закохується в скромну чередничку i намагається будь-яким чином примусити її вийти за нього замiж. Але вона кохає сажотруса, який вiдповiдає їй взаємнiстю.
Втiкти вiд короля закоханим допомагає птиця, але полiцiя виходить на їх слiд …
Viper in the fist / Гадюка в руці
Виробництво: Франція, Великобританія, 100хв.
Режисер: Філіп де Брока / Philippe de Broca
В ролях: Катрін Фро, Жак Вільре, Жюль Сітру
Жанр: родиннийРежисер майстерно розкриває два світи в дитячій душі: ідеальний та жорстокий, прекрасний та жахливий, вміло сплавлюючи драматичні й комедійні моменті в єдине ціле.
Два брата щасливо живуть разом бабусею. Але райське життя закінчується, коли приїздять батьки. Деспотична та владна мати зовсім на палає любов`ю до своїх синів. Вона отримує прізвисько «Свинодура», й сини готові дати їй опір.
Les enfants de Timpelbach / Бешкетники з Тімпельбаху

Виробництво: Франція, Люксембург, 95хв.
Режисер: Николя Барі / Nicolas Bary
В ролях: Кароль Буке, Рафель Катц, Жерар Депард`є
Жанр: пригоди
В маленькому мiстечку Тімпельбах дітлахи стали геть неслухняними шкідниками. Усі батьки, попередньо домовившись, на кілька днів вирушають до лiсу, залишаючи дiтей без нагляду аби таким чином провчити своїх бешкетників. Але в містечку, яке перетворилось на справжню дитячу державу, сталося розколення на два табору…